8 lutego w sali konferencyjnej w Jankowie Pierwszym wręczono nagrody laureatom etapu gminnego Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego pod hasłem „Zapobiegajmy pożarom”. Nagrodzone prace zostały przekazane do etapu powiatowego, którego rozstrzygnięcie nastąpi w połowie lutego.
przedszkole:
1. Nadia Marciniak, SP w Blizanowie (op. Anna Szkudlarek), 2. Natalia Woźniak, SP w Brudzewie (op. Jolanta Kornacka), 3. Nikola Olkowicz, SP w Brudzewie (op. Jolanta Kornacka), wyróżnienie: Marta Marciniak SP w Brudzewie (op. Jolanta Kornacka)
klasy 1-3:
1 . Martyna Wawrzyniak, SP w Blizanowie (op. Mariola Kaźmierczak), 2. Piotr Pabisiak, SP w Brudzewie (op. Ewa Pacholska), 3. Alicja Wódka, SP w Brudzewie (op. Ewa Pacholska), wyróżnienie: Wiktoria Kowalińska,  SP w Jankowie Pierwszym (op. Maria Marciniak)
klasy 4-6:
1. Filip Jopek, SP w Rychnowie (op. Renata Kościelak), 2. Aleksander Pijecki SP w Rychnowie (op. Renata Kościelak), 3. Antoni Prus, SP w Rychnowie (op. Renata Kościelak),
wyróżnienie: Rozalia Grzybowska, SP w Rychnowie (op. Renata Kościelak)

klasy 7-8 i gimnazjum:
1.Kinga Wychorska, ZS w Jankowie Pierwszym (op. Maria Marciniak), 2. Hubert Kubicki,  SP w Rychnowie (op. Renata Kościelak), 3. Marika Stawikowska, ZS w Jankowie Pierwszym (op. Ewelina Grala), wyróżnienie: Daria Siuda,  ZS w Jankowie Pierwszym (op. Ewelina Grala)