We wtorek 13 lutego o godzinie 10:45 w hotelu Kristoff w Łaszkowie odbędzie się AGRO AKADEMIA WARZYWNICZA BASF 2018.
 Tematy konferencji to m.in:
1. Aktualne informacje dla producentów warzyw gruntowych – Przedstawiciele WODR, PIORiN i Państwowej Inspekcji Sanitarnej.
2. Klinika Chorób Roślin Instytutu Ochrony Roślin, w tym punkt informacyjny.
3. Ochrona warzyw gruntowych.
4. Nowe odmiany warzyw gruntowych.
5. Wpływ rozsady na wyrównanie zbiorów.
6. Zasady zrównoważonego nawożenia w aspekcie realnych oszczędności.
7. Polskie normy jakościowe warzyw- przygotowanie warzyw do wysyłki/sprzedaży z gospodarstwa.
Podczas spotkania przewidziany jest serwis kawowy oraz obiad. Ponadto  każdy uczestnik otrzyma atrakcyjny upominek oraz weźmie udział w dodatkowym losowaniu nagród.
Należy potwierdzić uczestnictwo w konferencji do 9 lutego do godziny 13:00, pod numerem:
1. Barbara Galant tel. 512 716 411, lub
2. Zabarski Stanisław tel. 501 123 769
ILOŚĆ MIEJSC JEST OGRANICZONA!