Zwycięzcami XVII Gminnego Amatorskiego Turnieju Piłki Siatkowej Drużyn OSP zostali tak jak przed rokiem strażacy z Blizanowa. W turnieju rozgrywanym 14 kwietnia na dwóch salach gimnastycznych w Blizanowie i w Jankowie Pierwszym wzięło udział 6 jednostek OSP z terenu gminy Blizanów: Janków Pierwszy, Rychnów, Blizanów, Skrajnia Blizanowska, Korab i Żerniki. Zawody, którym sędziowali Robert Gorzelańczyk oraz Sebastian Jurek, odbywały się systemem pucharowym zgodnie z regulaminem Polskiego Związku Piłki Siatkowej. Puchary uczestnikom zmagań wręczał wójt gminy – Sławomir Musioł oraz komendant gminny - Hieronim Rudowicz. Organizatorami imprezy byli: Zarząd Gminny OSP RP w Blizanowie oraz Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie.

Wyniki:
1. Blizanów, 2. Janków Pierwszy, 3. Korab, 4. Żerniki, 5/6 Skrajnia Blizanowska/Rychnów