8 grudnia w sali konferencyjnej w Jankowie Pierwszym Sławomir Musioł - wójt gminy Blizanów wręczył uroczyście stypendia osiemnastu uczniom szkół średnich i dwunastu studentom z terenu gminy Blizanów. W spotkaniu uczestniczyli także: Joanna Włodarczyk – kierownik Referatu Oświaty UG Blizanów, Emilia Frelicka – członek komisji przyznającej stypendia, Paulina Wróblewska – dyrektor Gminnej Biblioteki Publicznej w Blizanowie oraz rodzice stypendystów. Licealiści zdobyli średnią co najmniej 5,0, a studenci powyżej 4,50.
Uczniowie szkół średnich: Martyna Balcerzyk, Konrad Celer, Wiktoria Czapska, Jakub Fojt, Natan Gołębiowski, Julia Ignaczak, Magdalena Kliszewska, Michał Korotczuk, Wojciech Krystyniak, Karolina Ludwiczak, Natalia Ludwiczak, Klaudia Ławińska, Monika Mazur, Wojciech Nykiel, Magdalena Płócienniczak, Katarzyna Raczyk, Magdalena Rosiak, Kinga Wojtczak
Studenci: Anna Biesiada, Aleksandra Drobnik, Kinga Niemiec, Julia Nykiel, Justyna Pospiech, Anna Raczyk, Joanna Raczyk, Patrycja Sieradzka, Karolina Stefaniak, Marta Stefaniak, Adrian Szczupak, Damian Talar
Nagroda wójta: Magdalena Kliszewska – wyróżnienie w finale Wielkopolskiego Konkursu „Mikrofonik” równoważne ze stopniem laureata konkursu