• 1.PNG
  • 2.PNG
  • 3.PNG

Na 2 dni przed rocznicą wybuchu powstania styczniowego młodzież z Gimnazjum w Blizanowie uczciła pamięć uczestnika tych walk na ziemi kaliskiej, który zmarł w Jarantowie -Kolonii i został pochowany w lesie w Piskorach.

17 stycznia w Zespole Szkół w Piotrowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w Piłkę Ręczną dziewcząt szkoły podstawowej.

Tradycyjnie jeszcze przed finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy uczniowie ZS Blizanów i ZS Janków Pierwszy zbierali pieniądze, by wesprzeć dzieło Jurka Owsiaka.

W związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją epizootyczną dotyczącą występowania wysoce zjadliwej grypy ptaków (HPAI) w Polsce 12 stycznia w sali posiedzeń UG Blizanów odbyło się spotkanie sołtysów z terenu gminy Blizanów z Elżbietą Grzelak – przedstawicielem Powiatowego Lekarza Weterynarii w Kaliszu.

6 stycznia w Święto Trzech Króli w Restauracji ADM w Jankowie Pierwszym odbyło się noworoczne spotkanie  seniorów  zorganizowane przez zarząd  blizanowskiego koła emerytów.

6 stycznia w ZS w Piotrowie odbył się koncert noworoczny,  podczas którego wystąpiła Orkiestra Dęta OSP Pruszków pod batutą Mariana Sikorskiego wraz z zespołem  tanecznym  mażoretek, prowadzonym przez Annę Szwarc.

Dodatki


Kontakt

Urząd Gminy Blizanów

tel.: 62 75 11 066
tel.: 62 75 11 010
fax: 62 76 41 113


Ważne telefony

112 Telefon alarmowy
997 Policja
998 Straż Pożarna
999 Pogotowie Ratunkowe
992 Pogotowie Gazowe
991 Pogotowie Energetyczne

Please publish modules in offcanvas position.