17 stycznia w Zespole Szkół w Piotrowie odbyły się Mistrzostwa Powiatu Kaliskiego Ziemskiego w Piłkę Ręczną dziewcząt szkoły podstawowej. W zawodach brało udział 7 drużyn z powiatu kaliskiego. W wyniku losowania mistrzostwa odbyły się w dwóch grupach: w grupie A znalazła się: drużyny SP Opatówek, SP Kamień, SP Janków, SP Dzierzbin; grupa B: SP Koźminek, SP Zbiersk, SP Piotrów. Organizatorem zawodów byli nauczyciele wychowania fizycznego Zespołu Szkół w Piotrowie: Daria Świtała i Krzysztof Bugzel.

Półfinały: Opatówek – Zbiersk (4: 6), Dzierzbin – Piotrów (1: 5)

Mecz o III miejsce: Opatówek – Dzierzbin (5: 1)

Mecz o I miejsce: Zbiersk  – Piotrów (3: 1)

Klasyfikacja końcowa: 1. Szkoła Podstawowa w Zbiersku, 2. Szkoła Podstawowa w Piotrowie, 3. Szkoła Podstawowa w Opatówku, 4. Szkoła Podstawowa w Dzierzbinie, 5. Szkoła Podstawowa w Jankowie Pierwszym, 6. Szkoła Podstawowa w Koźminku, 7. Szkoła Podstawowa w Kamieniu