W sobotę 25 listopada w sali OSP Żegocin odbył się muzyczny wieczorek dla seniorów zorganizowany przez zarząd Stowarzyszenia Seniorów Gminy Blizanów oraz Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie. Okazją do wspólnego świętowania był przypadający 14 listopada Ogólnopolski Dzień Seniora. Uczestnicy spotkania otrzymali specjalnie wydane znaczki  z logo Stowarzyszenia Seniorów Gminy Blizanów jako symbol przynależności do organizacji, ufundowane przez wójta gminy Blizanów - Sławomira Musioła oraz Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie. Zaproszenie od seniorów przyjęło koło muzyczno-artystyczne dla dzieci niepełnosprawnych „Misz-Masz” z programem artystycznym „Na niby”. Pomysłodawcą i założycielem grupy prowadzonej przez wolontariuszy jest Marek Zasiadły. Grupa działa formalnie od sierpnia 2016 r., skupia wokół siebie uzdolnioną artystycznie młodzież i osoby dorosłe z niepełnosprawnością. Spotkanie było okazją do integracji dwóch środowisk, które zmagają się z trudnościami dnia codziennego, do rozmowy, wymiany doświadczeń. Po spektaklu był czas na wspólną biesiadę. Podczas spotkania  seniorom umilał czas swoim występem Zespół Folklorystyczny „Kalina”.