1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 Od 5 do 8 października Młodzieżowa Orkiestra Dęta OSP Rychnów z mażoretkami „Sparkle” szkoliła się w Krynicy-Zdroju. Orkiestra dwukrotnie koncertowała na krynickim rynku. Swoje umiejętności zaprezentowała także grupa mażoretek, której instruktorem jest Elwira Rak. Próby orkiestry połączone były ze zwiedzaniem okolic krynickiej ziemi. W tym roku muzycy świętowali jubileusz 30-lecia podczas festynu rodzinnego na boisku w Rychnowie.
Pierwsze zajęcia dla dziewcząt chętnych, by dołączyć do zespołu mażoretek w sobotę 28 października w godz. 12:00-14:00.

http://www.blizanow.naszgok.pl/aktual/n,orkiestra-z-rychnowa-z-koncertem-w-krynicy-zdrojuhttp://www.blizanow.naszgok.pl/aktual/n,orkiestra-z-rychnowa-z-koncertem-w-krynicy-zdroju

 

 

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także