1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 18 listopada w sali OSP w Jankowie Pierwszym odbył się Andrzejkowy Trening Fitness w stylu Barbie, zorganizowany przez KROK DO ZDROWIA Joanna Drążewska i Gminny Ośrodek Kultury w Blizanowie przy pomocy członków Ochotniczej Straży Pożarnej z Jankowa Pierwszego.
Trening rozpoczął się od rozgrzewki, po której uczestniczki w stylizacjach Barbie z lata 80-tych przeszły do treningu całego ciała Full Body Workout z wykorzystaniem gum oporowych oraz mat. Dla uspokojenia organizmu w rytmie muzyki relaksacyjnej grupa wykonała Stretching (ćwiczenia rozciągające) oraz ćwiczenia oddechowe. Trening przeprowadziła Joanna Drążewska - trener fitness, nauczyciel wychowania fizycznego. Na uczestniczki czekał poczęstunek oraz nagrody. Do wygrania był: voucher na strzyżenie damskie lub męskie od Faustyny Żurek salon Euphoria Pleszew, zestaw gum oporowych i voucher na trening personalny lub grupowy od KROK DO ZDROWIA Joanna Drążewska, bidony, gadżety od Gminnego Ośrodka Kultury. Podczas wydarzenia można było również skosztować miodów z Gospodarstwa Pasiecznego Krzysztofa Mądrzaka. Aby zdobyć nagrodę główną, trzeba było podjąć rywalizację w ćwiczeniu fitness. Było to ćwiczenie krzesło przy ścianie. Zadaniem było jak najdłuższe wytrzymanie w tej pozycji. Rywalizacja była zacięta i zakończyła się po 14 minutach i 16 sekundach.

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także