1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 12 par małżeńskich z gminy Blizanów otrzymało z rąk wójta – Sławomira Musioła i przewodniczącego rady gminy – Jana Wojtyły legitymacje i medale za długoletnie pożycie małżeńskie, przyznane przez prezydenta RP. Uroczyste spotkanie odbyło się w południe 20 listopada w hotelu Kristoff w Łaszkowie. Jubilatów do odznaczenia zapraszała: Natalia Korzeniewska - kierownik USC, odpowiedzialna za organizację uroczystości, a kwiaty wręczał Stanisław Niklas – dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Blizanowie. Co najmniej 50 lat ze sobą w związku małżeńskim przeżyli Państwo: Małgorzata i Stanisław Biniek, Ewa i Krystian Cieślak, Apolonia i Zdzisław Filipowicz, Teresa i Zdzisław Kaletka, Anna i Władysław Kończyńscy, Wiesława i Włodzimierz Kowalscy, Daniela i Eugeniusz Krawczyk, Urszula i Marian Ławińscy, Eugenia i Jan Mostowiak, Eugenia i Benon Raźniewscy, Grażyna i Józef Sobczak, Henryka i Michał Szulc.

Ostatnia tego typu uroczystość miała miejsce w gminie Blizanów 22 marca tego roku, podczas której 14 par małżeńskich obchodziło złote gody, a jedna – diamentowe.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także