1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow

unia

programy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 We wtorek 11 marca o godz. 17:00 w sali konferencyjnej Janków Pierwszy 101A odbędzie się spotkanie autorskie z Marią Król-Fijewską – psycholożką, terapeutką.

Autorka w swojej powieści „Pan Henryk. Mężczyzna z Warszawy” zadaje fundamentalne pytanie o możliwość odczuwania szczęścia po doświadczeniu traumy. Pytanie zasadne zarówno w perspektywie indywidualnej, jak i szerszej, historycznej. Czy jest nadzieja na dobry świat po doświadczeniach II wojny światowej? Czy jest możliwa wolność w metaforycznym Domu Spokojnej Starości? Czy jest możliwa miłość między dwójką starszych, przegranych ludzi?

Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie zaprasza na pełne optymizmu spotkanie.

https://fb.me/e/2QucAW5jg

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także