1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow

unia

programy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

 W sobotę 26 października w warsztatach Kamykowe świeczniki prowadzonych przez Beatę Bukowiecką – „Warsztaty Beaty” uczestniczyło łącznie (w dwóch grupach) 41 czytelników Gminnej Biblioteki Publicznej w Blizanowie. Efektem godzinnej pracy każdej z grup były świeczniki z kamyków, mchu, muszelek i innych elementów dekoracyjnych. Można też było kolorować kamyki, co w ostatnim czasie zyskało dużą popularność w mediach społecznościowych. Na profilu Facebook istnieje grupa #kamyczki, na której użytkownicy chwalą się pomalowanymi przez siebie kamieniami, wrzucają informacje o pozostawieniu ich do znalezienia oraz o ich podróżach. Organizatorem i sponsorem zajęć była Gminna Biblioteka Publiczna w Blizanowie, która nagradza w ten sposób swoich najbardziej aktywnych młodych czytelników. Przy klejeniu nastolatki pomagały młodszym kolegom. Od sześciolatków można z kolei uczyć się kreatywności i dokładności.

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także

Ta witryna wykorzystuje pliki cookie. Są one niezbędne do tego, aby jak najlepiej wykorzystać zasoby strony internetowej, na której się znajdujesz. Żadna ze znajdujących się w nich informacji, nie będzie służyć do zidentyfikowania Ciebie.
Zamknij