1.png
2.png
3.png
previous arrow
next arrow
uniaprogramy rzadoweepuapBiuletyn Informacji Publicznej

W związku z trwającym procesem tworzenia Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia „LGD7 – Kraina Nocy i Dni” zwracamy się z prośbą o wypełnienie ankiety skierowanej do mieszkańców naszego regionu, dotyczącej wyrażenia opinii na temat potrzeb lokalnej społeczności oraz wskazania istotnych elementów, które powinny zostać zawarte w projektowanym dokumencie.

Ankieta jest anonimowa, a uzyskane w badaniu informacje posłużą wyłącznie temu, aby dostosować Lokalną Strategię Rozwoju do potrzeb mieszkańców naszego regionu.

https://omikronbadania.pl/questo/b.php?a=e2cb3251&&b=eb2d34b19&&c=7d12a749

 

Gmina Blizanów
Gmina Blizanów
Piękne stare dwory, wiejskie kościółki, malownicza dolina rzeki Prosny, znaczne obszary leśne, bogate w owoce i grzyby są największymi atrakcjami turystycznymi gminy. Pod względem gospodarczym oferujemy wysoką produkcję rolną i wolę współpracy, przychylność mieszkańców i władz gminy, korzystnie położone tereny i budynki dla prowadzenia działalności gospodarczej oraz atrakcyjne tereny uzbrojone w gaz, wodę, telefony. Atrakcyjność naszą zwiększają dogodne warunki komunikacyjne z Poznaniem, Łodzią i Wrocławiem. Możemy zapewnić Państwa, że w gminie Blizanów spotkacie się z uprzejmością i gościnnością jej mieszkańców, a ze strony władz z przychylnością i pomocą.

Zobacz także